Kerkoj pune si kamarier ne ndonje kafe bar

Kërkohet punë nga: .,. 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pune si kamarier ne ndonje kafe bar Vetem ne caffe kaffe bar vetem me orar te masdites me pershtatet per ma shum kontakto ne nr 044-549-700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim