Kerkoj pune si kamarier&shankist

Kërkohet punë nga: perparim 01 Nën 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pune si kamarier ne ndonje kafe bar&restaurant kam provoj pune 5 vite orari vetem masdite me pershtatet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim