Kerkoj pune si shankist.

Kërkohet punë nga: Egzon 05 Dhj 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kërkoj punë si shankist ( banakier ) në Prishtinë, kam pervoj pune…
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim