Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: dona 10 Mar 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun ne ndonje butik market ose ne restorant si ndimse kuzhinjere kam provoj pune ju faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim