Kerkoj puntore

Kërkohet punë nga: fejz 30 Gsh 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj nje puntore ne restorant,dhe nje skariste,qe din me pergadit mir ushqimin,rrogat shume te mira,per kamarere rroga 300 euro e per skariste 350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim