Kerkoj shankiste (banakiere)

Kërkohet punë nga: Butrint 28 Sht 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj nje shankiste (banakiere) femer , per restoran ne veternik . Nr kontaktues +37745477444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim