Kerkoj shankiste femer

Kërkohet punë nga: edi 23 Dhj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj nje shankiste femer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim