Kerkoj urgjent pun

Kërkohet punë nga: Shpejtim berisha 31 Jan 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun urgjent kam pervoj pune si kamarjer ne restorante ose ndonje kafiteri jetoj ne prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim