Kerkoj

Kërkohet punë nga: muhamet 24 Tet 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun per Kamarier ose Shankist kom prevoj pune jam 25 vjet familiar te interesuarit mund te me thirrin ne ket numer edhe ne viber 00377-45 433 044.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim