Kerkojme 1 Punetorë

Kërkohet punë nga: Besnik 08 Pri 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Nuk eshte e domosdoshme pervoja e punes.
Puna eshte si ndihmes i kuzhinjerit i cili duhet te kete vullnet qe te mesoj pregaditjen e sallatav dhe sendviqav. Kan perparesi ata qe kan lejen e vozitjes kategorin B, dhe personat qe nuk kan obligime tjera si (shkollen apo pune tjeter).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim