Kerkopj pun si shankist

Kërkohet punë nga: .. 05 Nën 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si shankist kam provoj pune 5 vite orari i punes me pershtatet vetem masite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim