Kuzhinier(e) / Ndihmes Kuzhinier(e)

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Taverna 7 09 Mar 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Taverna 7 hap konkurs pune per te interesuarit. Kerkohen 2 Kuzhiniere/ Ndihmes Kuzhinere nga te cilet kerkohet te kene njohuri te mjaftueshme ne punen rreth kuzhines duke perfshire seksionin e pjekjeve, para-pergatitjeve dhe pergatitjeve te sallatave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim