Kuzhinier

Kërkohet punë nga: kuzhinjer 17 Tet 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun si kuzhinjer njoh ne pergjithsi mire punen ne kuzhin! njoh te gjitha nga supat.sallatat.skara,pica,pasta,gjellera.ofertat vlejn edhe jasht vendit nese eshte dikush qe te bej marrveshje per jasht vendit qe i kovenon per kuzhinjer oferta eshte e njeit.---ofertat serioze. viber +37744789125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim