Kuzhinjer pervoi pune 10 vjeqare

Kërkohet punë nga: kuzhinjer 18 Tet 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
sa i perket qerave qe i sherben kuzhina pothuajse te gjitha i njoh kam pervoj pune 10 vjeqare kam punuar ne vetde te ndryshme gjithmon vende familjare,ju kisha lut ofertat te jen serioze afatgjate,faleminderit! 049422209(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim