Kuzhinjer skarist

Kërkohet punë nga: bekim 29 Shk 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun ne restorant apo qebaptore niheri bej edhe pergaditjen e mishit qebapa qofte pleskavica etj .Ne Mishtore Qendra tregtare, kam pervoj pune qe 20 vite.Pres ofert serioze .FALEMINDERIT..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim