Kuzhinjer

Kërkohet punë nga: kuzhinjer 23 Shk 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
punoj kuzhinjer qe 5 vite,njoh mirë gjerat e kuzhines si.supat,sallatat,misherat,pastat,brumrat,gjellerat.etj.orari paradite.kam punuar gjkthmon vetem ne restaurante serioze.(viber)+37744789125,ose edhe gjysem orar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim