Kuzhinjere

Kërkohet punë nga: visari 20 Pri 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoje nje kuzhinjere ne prishtine orari dhe pagesa sipas marreveshjes vendi i punes Lanch ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim