Ndihmës kuzhine

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Papirun 16 Tet 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkojm punetor per ndihmes kuzhine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim