Ndihmes kuzhinjer

Kërkohet punë nga: besnik 12 Jan 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkojme nje ndihmes kuzhinjer (pervoja e punes nuk eshte e domosdoshme)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim