OFROJ PUNE

Kërkohet punë nga: urimi 10 Shk 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ofroj pun per 1 puntor-e qe ka pervoj pune ne fast food
qe ka punu ne shank sherbim pagesa te jet i- e shpejt . kontakti nga ora 10 deri 14 dhe nga ora 16 deri 18 flm numri kontaktus ipko 043941433 orari i punes nga ora 08 deri 17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim