OFROJ pune per shankiste ne bar restaurant

Kërkohet punë nga: mirsad 07 Pri 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
OFROJ pune per shankiste (femer) ne bar restaurant
lokali gjindet ne prishtine dragodan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim