Ofert pune

Kërkohet punë nga: Mala 09 Sht 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj puntor-e
Ndihmës-e kuzhine Kamarier Enlars-e
Së shpejti hapet lokali ne qendër te Prishtines
Te inderesuarit mund te lajmerohen
Tel
049 621420
044209558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim