Ofroj punë për promoter/menaxher në Caffe Bar

Kërkohet punë nga: Festim 25 Tet 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ofroj punë për promoter/menaxher për një kafiteri/bar në qendër të Prishtinës. Kandidati duhet të ketë shoqëri!
Për detaje thirrni në telefon
044115469
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim