Ofrojm pune per nje puntor dhe një puntore

Kërkohet punë nga: Hamit 15 Nën 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Qebaptore "Te Daja" ofron punë per një puntor dhe nje puntore.
Adresa: rr UÇK Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim