Picaman,skarist,kuzhinjer

Kërkohet punë nga: Ruzhdi 19 Jan 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun orari masdite jam i lir prej 5pm masdite kam provoj pune picaman kam provoj 10 vite skar 3 vite kuzhinjer me provoj pune qe jeni te interesuar me kontaktoni ne nr 045664176 ....+377456641176 viber flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim