Picamen

Kërkohet punë nga: Rame kapllanj 22 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj picamen me provoj pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim