Pizza Man dhe kuzhinier

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Baristas 21 Tet 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojmë Pizzaman dhe kuzhinier me përvojë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim