Punë

Kërkohet punë nga: Ibrahim 20 Dhj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kërkojmë urgjentisht 2 puntor Kamarier
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim