Pun

Kërkohet punë nga: Meti 01 Dhj 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun ktu ne prishtin si kamarier ose bankier kam pervoj pun 5 vjet rroga te jet minimum 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim