Puno nga shtepija

Kërkohet punë nga: pune 27 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
hpeni nje llogari dhe punoni
http://adf.ly/1SQ31q
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim