Puntor prefesjonist

Kërkohet punë nga: ermal syla 25 Nën 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ermal syla .puntor per RBSh .jam.prefesjonist per kete qe .kam 5 vjet eksperns pune per me teper kontaktoni ne viber .0038972643551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim