Puntore ndihmse ne piceri

Kërkohet punë nga: Friends 11 Shk 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojm puntore(femer) per punet ndihmse ne piceri banak dhe kuzhin info viber+38649215257 picerija gjendet ne fushe kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim