Shperndares i ushqimit (delivery)

Kërkohet punë nga: Besnik 19 Mar 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojme nje shperndares te ushqimit i cili duhet patjeter te kete patent shoferin-kategorin B,
dhe te kete pervoje ne vozitje, gjithashtu duhet te njeh qytetin mire.

Mosha 20-28 vjeqar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim