kamarrjer,shank

Kërkohet punë nga: fejz 20 Sht 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si kamarjer ose shankist vetem ne nderrimin e pasdites kam pervoj pune 6 vjeqare rroga minimale 250 euro ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim