kerkoj 4 kamarjera me pervoj pune

Kërkohet punë nga: Fuad 14 Gsh 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj 4 kamarjera dhe 2 shankista
gjindemi afer salles 1 tetori
pervoja e punes e domosdoshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim