kerkoj PUN SI KAMARJER OSE SHANKIST

Kërkohet punë nga: FEJZ 09 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
KERKOJ PUNE SI KAMARJER OSE SHANKIST NE ORARIN E PASDITES KAM PERVOJ PUNE 6-VJEQARE JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim