kerkoj PUN SI KAMARJER OSE SHANKIST

Kërkohet punë nga: FEJZ 10 Mar 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si KAMARJER ose SHANKIST kam pervoj pune 6-vjeqare dhe jam i gatshem te punoj vetem ne nderrimin e PASDITES ju FALEMINDERIT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim