kerkoj PUN SI KAMARJER OSE SHANKIST

Kërkohet punë nga: FEJZ 11 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
KERKOJ PUN SI SHANKIST OSE KAMARJER KAM PERVOJ PUNE 6 VJEQARE FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim