kerkoj PUN SI KAMARJER OSE SHANKIST

Kërkohet punë nga: FEJZ 12 Mar 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si kamarjer ose shankist kam 6 vite pervoj pune dhe jam i gatshum vetem per orarin e pasdites ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim