kerkoj PUN SI KAMARJER OSE SHANKIST

Kërkohet punë nga: FEJZ 13 Mar 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si KAMARJER OSE SHANKIST kam pervoj pune 6 vjeqare jam 26 vjeqar faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim