kerkoj PUN SI KAMARJER OSE SHANKIST

Kërkohet punë nga: FEJZ 15 Mar 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
KERKOJ PUN SI KAMARJER OSE SHANKIST VETEM PER NDERRIMIN E PASDITES KAM PERVOJ PUNE 6 VJEQARE JU FALEMINDERIT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim