kerkoj PUN SI KAMARJER OSE SHANKIST

Kërkohet punë nga: FEJZ 16 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
KERKOJ PUN SI KAMARJER OSE SNAKIST KAM PERVOJ PUNE 6 VJEQARE DHE JAM I GATSHEM TE PUNOJ NE NDERRIMIN E PASDITES JU FALEMINDERIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim