kerkoj PUN SI KAMARJER OSE SHANKIST

Kërkohet punë nga: FEJZ 25 Mar 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
KERKOJ PUN SI SHANKIST APO KAMARJER PER ORARIN E PASDITES KAM PERVOJ PUNE 6 VJEQARE JU FALEMINDERIT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim