kerkoj nje puntor

Kërkohet punë nga: besnik 14 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj nje puntor ne kuzhin duhet te njoh kuzhinen si ndihms kuzhine paga mujore 200 oraro 7;30 deri 16;15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim