kerkoj punë si kamarjer/shankist

Kërkohet punë nga: arjan 02 Sht 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj punesi kamarjer / shankist
Kamë 4 vite pervoj pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim