kerkoj pun kamarier

Kërkohet punë nga: .. 08 Pri 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si kamarier kam prvoj pune orari i punes me pershtatet masdite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim