kerkoj pun me kategori b c1

Kërkohet punë nga: egzon 26 Nën 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun me kategori b c1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim