kerkoj pun shaankist kamarier

Kërkohet punë nga: perparim 30 Sht 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si shankist ose kamarier kam provoj pune 4 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim