kerkoj pun si SHANKIST

Kërkohet punë nga: besart 11 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si SHANKIST kam pervoj pune 7 vjeqare faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim