kerkoj pun si kamarier shankist

Kërkohet punë nga: perparim 18 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si kamarier shankist kam provoj pune 4 vite punoj vete me orar te masdites
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim